
Allnature Dýňové semínko loupané—100 g
Semínka obsahují nenasycené mastné kyseliny – omega 3, které jsou vhodným zdrojem vitamínů a minerálů, například: A, E, zinek, vápník, železo, fosfor, mangan, měď, selen, draslík. V nejčistší formě bez jakýchkoliv úprav obsahují nejvíce vitamínů.
PDK: 3385045 | Zbozi: 18129083
Popis produktu
Semínka obsahují nenasycené mastné kyseliny — omega 3, které jsou vhodným zdrojem vitamínů a minerálů, například: A, E, zinek, vápník, železo, fosfor, mangan, měď, selen, draslík. V nejčistší formě bez jakýchkoliv úprav obsahují nejvíce vitamínů.
Užití
Používají se jako přísada do jogurtu, do pečiva, salátů, kaší a mnoha pokrmů. Příznivě působí na pleť díky obsahu olejů a pomáhají zlepšovat vaši imunitu. Své účinky využívají pro naše zdraví velice prospěšně. Napomáhají jako prevence proti zánětům, rakovině, nemocem srdce a udržují hladinu cukru v krvi.
Dávkování
Dle potřeby